MENU
Jesteś tutaj: Częste pytania
Kategoria:

-

CZĘSTE PYTANIA


-

☛ W jakim czasie przed uroczystością należy zamówić zaproszenia?
Zadecydowanie proponujemy zająć się tym jak najwcześniej aby ominąć niepotrzebnego stresu z czasem dostarczenia, u nas natomiast możesz zamówić zaproszenia nawet 2 tygodnie przed planowaną uroczystością, jednak przed tak krótkim terminem skontaktuj się z nami w celu ustalenia konkretnej daty i zamówieniem opcji ekspresowej realizacji ponieważ nie zawsze jest ona możliwa.


☛ Jaka jest minimalna ilość zaproszeń/winietek itd., którą mogę zamówić?
Minimalna ilość podana jest zawsze w opisie danego produktu.


☛ Czy są jakieś dodatkowe opłaty?
Nie ma dodatkowych opłat, obowiązuje cena i zawartość taka jaka jest napisana w danym opisie produktu.


☛ Czy można dokupić już po realizacji zamówienia dodatkowe produkty?
Oczywiście, przez pewien czas do daty ślubu podanej na zaproszeniach zachowujemy wszelkie projekty! Proszę pamiętać, że nawet przy gotowym projekcie obowiązuje minimalna ilość zakupu.


☛ Jak długo czeka się na zamówienie?
Staramy się jak najszybciej zrealizować Państwa zamówienie jednak czasami mamy duży nakład więc czas ten waha się w granicach od 2 do 30 dni roboczych (czas realizacji danych produktów jest integralną częścią opisu) od akceptacji przez Państwa projektu, który staramy się wysyłać do 5 dni po zamówieniu.

☛ Czy istnieje możliwość szybszej realizacji zamówienia?

Oczywiście, mogą Państwo dokupić opcję ekspresowej realizacji, która jest dostępna w każdym produkcie. Czas realizacji liczony jest od momentu zaakceptowania projektu i trwa on ok. 5 dni roboczych. W miesiącach świątecznych tj marzec/kwiecień oraz grudzień dalej dajemy możliwość ekspresowej realizacji lecz może się ona wydłużyć o ok +/- 2 dni robocze.

☛ Czy wysyłamy paczki za granicę?
Tak, jednak opłata za wysyłany towar musi być wpłacona w Polsce w złotówkach, przed wysłaniem towaru. Koszty paczek zagranicznych - patrz strona dotycząca wysyłki.


☛ Jak domówić zaproszenia?
Dokonaj zakupu przez sklep a w wiadomości do sprzedawcy napisz nam, że już u nas zamawiałeś wraz ze swoimi imionami oraz datą ślubu.


☛ Ile najlepiej zamówić zaproszeń?
Najlepiej jest oczywiście dokładnie policzyć, a następnie dodać zapasowe 2 sztuki. My co prawda składy tekstu zachowujemy do daty ślubu, jednak należy pamiętać, że nawet kilka sztuk będziemy wysyłać - a to jednak jest dodatkowy koszt.


Czym są zawiadomienia?
Różnica między zawiadomieniem a zaproszeniem istnieje jedynie w treści. Każdy blankiet zaproszenia może być jednocześnie zawiadomieniem. 


☛ Czy możemy dostać próbkę do zatwierdzenia do domu?
Oczywiście, że tak. Przy każdym z produktów istnieje możliwość zamówienia próbek.