MENU
Jesteś tutaj: Teksty do zaproszeń
Kategoria:


Tekst nr 1

Maria i Jan Czerwińscy oraz Anna i Andrzej Nowakowie

mają zaszczyt zaprosić W.P. na Ślub swoich dzieci

Joanny i Pawła

który odbędzie się dnia 21 marca 2017 roku o godzinie 15.00 w kościele św. Anny przy ulicy Nadrzecznej 6 we Wrocławiu.

Tekst nr 2

Irena Jakubowska i Mariusz Kasprzak

w imieniu Rodziców i własnym z radością zapraszają Sz. P. na swój Ślub, który odbędzie się dnia 13 czerwca 2017 roku o godzinie 18.00 w Katedrze Św. Dominika w Sosnowcu.

Tekst nr 3

Dnia 11 lipca 2017 roku o godzinie 15.00 w kaplicy św. Jana Chrzciciela w Lublinie zostaną połączeni Sakramentem Małżeństwa

Elżbieta Jaworska i Maciej Dąbrowski

Na uroczystość serdecznie proszą Rodzice i Narzeczeni.

Tekst nr 4

Zakochani i świadomi, że ich miłość to nie wiatr, mają zaszczyt zawiadomić, że chcą razem iść przez świat.

Julia Antczak i Waldek Kryzewicz

serdecznie zapraszają Sz.P. na uroczystość Zaślubin, która odbędzie się 19 września 2017 roku o godzinie 14.00 w kościele św. Jakuba w Poznaniu.

Tekst nr 5

By obyczajom prastarym zadość uczynić, wszem i wobec ogłaszają, że dnia 20 czerwca 2017 roku o godzinie 13.00 w kościele św. Andrzeja w Katowicach ślubować sobie będą miłość i wierność małżeńską

Bronisława Feldman i Antoni Dworak

Na uroczystość tę mają zaszczyt zaprosić Sz. P. Rodzice i Narzeczeni

Tekst nr 6

Wszem i wobec i każdemu z osobna wiadomym się czyni, iż pięknym uczuciem miłości połączeni, ślubować sobie będą miłość, wierność i uczciwość małżeńską

Mariola Witalska i Robert Brzozowski

Na uroczystość Zaślubin zapraszają Rodzice i Narzeczeni.

Owe Zaślubiny przed Bogiem, powagą Kościoła potwierdzamy 25 kwietnia 2017 roku, gdy dzwony wybiją godzinę 14.00 w kościele św. Trójcy w Krakowie

Tekst nr 7

Trzy czwarte z miłości, dwie piąte z rozsądku, ciut z wyrachowania, trochę dla porządku, kapkę dla tradycji, tyci dla reklamy, oświadczamy wszystkim, że się pobieramy!!!

Katarzyna Mateja i Wojciech Pełka

serdecznie zawiadamiają, że dnia 5 czerwca 2017 roku o godz. 13.00 obrączki sobie założą i Mendelssohna wysłuchają podczas Mszy Świętej w kościele św. Jana Chrzciciela w Kudowie-Zdrój.

Tekst nr 8

Sztuka przez życie pisana w III aktach pt. "Prawdziwy romans"

w rolach głównych:

Panna Młoda Anna Kowalska Pan Młody Michał Nowak

W pozostałych rolach : Rodzice, Świadkowie, Duchowieństwo, Goście, Gapie

Reżyseria: Samo Życie

Akt I - Dla tradycji Błogosławieństwo miejsce i czas akcji: dom Panny Młodej, ul. Zgrabna 8, godzina 15.00

Akt II - Dla ducha miejsce i czas akcji: Kościół św. Jana przy ul. Koralowej 5 w Warszawie 12 czerwca 2017 roku o godzinie 16.00

Akt III - Dla ciała miejsce i czas akcji: Restauracja "Jaga" przy ul. Wiśniowej 8 w Warszawie, około godziny 18.00

O uroczystości zawiadamiają i o przybycie proszą Rodzice i Narzeczeni

Tekst nr 9

Laura Kostrzewska i Mariusz Paczyński

Wielki zaszczyt sprawi nam przybycie Szanownych Państwa na nasz ślub, który odbędzie się dnia 12 czerwca 2017 roku o godzinie 14.00 w Kościele św. Kingi w Gdańsku przy ul. Portowej 18

Tekst nr 10

Ewa Kowal i Adam Nowakowski

Postanowili połączyć serca węzłem dozgonnym wobec Boga i świadków i rozpocząć wspólną drogę życia zawierając związek małżeński dnia 11 września 2017 roku o godzinie 12.00 w Kościele św. Barbary w Toruniu

Serdecznie zapraszamy Sz.P. na przeżycie wraz z nami tej uroczystej chwili.

Rodzice i Narzeczeni


Teksty przyjęcia weselnego


Tekst nr 1

Po ceremonii Zaślubin miło nam będzie gościć Sz.P. na przyjęciu w Domu Weselnym przy ul. Gdańskiej 2 w Węgrowie.

Tekst nr 2

A tuż zaraz po kościele zapraszamy na wesele: Restauracja "Baron" ul. Mszczonowska, Nadarzyn.

Tekst nr 3

Po ślubie, o godzinie 19.00 serdecznie zapraszamy na kolację do Restauracji "Allon".

Tekst nr 4

W imieniu Rodziców i własnym serdecznie zapraszamy na przyjęcie weselne, które odbędzie się w "Białym Dworku" w Podkowie Leśnej.

Tekst nr 5

Jako, że pierwsze godziny naszego małżeństwa pragniemy spędzić w gronie przyjaciół będziemy zaszczyceni jeśli zechcecie się do nich zaliczyć i swoją obecnością uświetnicie przyjęcie weselne, które odbędzie się w restauracji "Arka" w Milanówku przy ulicy Jasnej 8.

Tekst nr 6

W dniu tak uroczym, dziś ten zaszczyt mamy i Was na wesele nasze zapraszamy. W chwili tak radosnej, bądźcie przy nas bliżej, bawcie się wesoło, adres jak poniżej:

Tekst nr 7

Honorem wielkim będzie nam gościć Sz.P. na przyjęciu weselnym, które odbędzie się w Domu Weselnym "Afrodyta" przy ulicy Lipowej 14 w Krakowie.


Teksty dodatkowe


Tekst nr 1

Prezenty są ślubu miłym dodatkiem, ale nie zawsze trafnym wydatkiem. Sponsorów szukamy naszego mieszkania, Więc problem prezentów jest do rozwiązania. Mile widzianym i bardzo gustownym, Będzie bilecik ze znakiem wodnym.

Tekst nr 2

Pragnąc przełamać tradycje stare, By nie mieć na przykład żelazek parę, I zaoszczędzić przemiłym gościom Łamania głowy nad pomysłów mnogością, podpowiadamy: Mile widzianym i bardzo gustownym, Będzie bilecik ze znakiem wodnym.

Tekst nr 3

Na wesele przybywajcie o prezenty się nie martwcie, By nie składać ich na stercie niechaj zmieszczą się w kopercie.

Tekst nr 4

Aby ulżyć Wam w udręce co za kwiatek dać nam w rękę Para Młoda podpowiada i zarazem pięknie prosi By ten grosik przeznaczony na kwiatka wydać na pluszowego puchatka Za tyle ile każdy może za co z góry szczęść Wam Boże.

Tekst nr 5

Kwiatki choć piękne szybko przekwitają, dzieci z Domu Dziecka smutne minki mają. My zamiast kwiatków serdecznie prosimy o mały suvenir by zmienić ich miny.

Tekst nr 6

Gościom nisko się kłaniamy, na wesele zapraszamy, Będą tańce, pląsy bale i jedzenia stosy całe. Więc się nasi mili stawcie, o prezenty się nie martwcie, By nie stawiać ich na stercie, niechaj zmieszczą się w kopercie.

Tekst nr 7

Bardzo chcemy wszystkich prosić, by nam kwiatów nie przynosić. Stąd wiadomość ku publice, chcemy z winem mieć piwnice. Niekoniecznie z winnic sławnych, za to pełne win wytrawnych, wina włoskie, bądź też z Chile, co zapewnią miłe chwile.

Tekst nr 8

Wszyscy dają Młodym kwiatki: róże, fiołki, chabry, bratki. Dla nas najlepszą atrakcją, będzie książka z dedykacją.

Tekst nr 9

Kwiaty szybko wysychają, a zabawki radość dają. Wielu dzieciom ich brakuje, więc kto nam je podaruje, uśmiech malcom sprawi, gdy bez kwiatka się pojawi.

Tekst nr 10

Wszystkich, którzy pragnęliby obdarować nas kwiatami, prosimy aby zechcieli zamienić ten gest na podarowanie przyborów szkolnych, które przekażemy dla Domu Dziecka.


 NA PAŃSTWA ŻYCZENIE ISTNIEJE MOZLIWOŚĆ

STWORZENIA REBUSU WESELNEGO.